trıgon

Randevu Hattı

02326008666

Sık Sorulan Sorular

1. Survey nedir?

Survey ifadesi, ya da dilimizdeki okunuşu ile sörvey ifadesi; izlemek, gözlemek, bakmak ve kontrol etmek gibi anlamlar taşır. Bu işi yapan kişilere de surveyor veya sörveyör denir.

2. Sörveyörün görev ve sorumlulukları nelerdir?

Sörveyliğin kapsamlı bir iş tanımı vardır. Hizmetlerimiz dahilinde; uluslararası kalite standartlarına uygunluğu denetlemek, gerekli ölçümlerle gemilerin yükleme ve tahliyeye uygunluğunu belirlemek, yüklenen ya da tahliye edilen malzemeleri takip etmek ve operasyonel süreç süresince iş ortaklarımızın haklarını korumaktır.

3. Firmanız hangi alanlarda hizmet veriyor?

Firmamız Marine Survey, Draft Survey, Pre-Loading Survey, Bunker Survey, Sampling For All Produce, On/Off – Hire Hold Condition, Tally Survey, Consultancy Services ve Supercargo Services hizmetleri vermektedir.

4. Firmanız hangi bölgelerde hizmet veriyor?

Trigon, tüm Türkiye limanlarında hizmet vermektedir.

5. Çalışanlarınızın yetkinlikleri nelerdir?

Çalışama arkadaşlarımızın tamamı üniversite mezunu olmakla birlikte hizmet verdikleri alanlarla ilgili gerekli sertifika ve belgelerin tamamına sahiptir.

6. Şirket içi eğitimlerinizi hangi alanlarda düzenliyorsunuz?

Eğitim ihtiyaçlarımızı performans değerlendirmeleri ve personel görüşmeleri neticesinde belirliyoruz. Eğitimleri çalışma arkadaşlarımızın niteliklerini arttırmak, bilgilerini tazelemek ve yeni yetkinlikler kazandırmak amacıyla düzenliyoruz.

7. İnsan Kaynakları yönetiminde nasıl bir politika izliyorsunuz?

Çalışma arkadaşlarımızın başarısı firmamız için büyük önem arz etmektedir. Bu doğrultuda ekibimizi oluştururken onların bilgi ve deneyimlerine göre gelişimleri adına yatırım yapmaktan çekinmiyoruz. İnsan Kaynakları olarak çalışma arkadaşlarımızı aynı hedefler doğrultusunda çalışmaya teşvik etmeye, ihtiyaç ve beklentilerini değerlendirmeye özen gösteriyoruz.

8. Deniz Gözetim Hizmeti vermeye nasıl karar verdiniz?

Denizcilik endüstrisinin kaliteli deniz araştırma ve danışmanlık hizmetlerine ihtiyacı olduğunu anlıyoruz ve bunu bağımsızlık, dürüstlük, tarafsızlık ve yüksek profesyonellik ilkelerine sıkı sıkıya bağlı kalarak yapıyoruz.

9. Neden sizi tercih etmeliyiz?

Trigon olarak iş ortaklarımızın çıkarlarını korumakla birlikte; dürüst, iş ahlakına uygun, tarafsız ve profesyonel bir şekilde hizmet veriyoruz. İş ortaklarımızın ihtiyaçlarına göre gözetim hizmetlerimizi çeşitlendiriyoruz. Operasyonel süreç boyunca çeşitli kanallardan bilgilendirme yaparak sizler için tüm aşamaları şeffaflaştırıyoruz.

10. Trigon olarak gelecek için hedefleriniz nelerdir?

Hedefimiz, Türkiye'de ve dünyada tercih edilen ve müşterilerimizin beklentilerini her geçen gün aşmaya devam eden bir denetim ve danışmanlık firması olmaktır.

Whatsapp Yaz!
Tıkla Ara!